DERMA-ROLLER MESO FUSION


     To mechanizm służący do indukowania syntezy kolagenu poprzez kontrolowane mikrouszkodzania skóry oraz do zwiększania skuteczności preparatów aplikowanych miejscowo nawet o kilkaset procent.

Derma-roller służy do mikronakłuwania naskórka. Mikrorany, oprócz zwiększania penetracji atomizowanych preparatów aktywnych MESO FUSION, powodują nadbudowę świeżym kolagenem warstwy już istniejącej, co widocznie wpływa na poprawę grubości i jakości skóry. Roller używany może być na każdej partii ciała, a przede wszystkim na skórze twarzy i owłosionej skórze głowy, pod warunkiem aplikacji specjalnie skonstruowanych koktajli po perforowaniu skóry.

Czego oczekiwać po zabiegach urządzeniem derma-roller? W zależności od długości igieł, częstotliwości i okresu trwania terapii można liczyć na:

- widoczną regenerację i odmłodzenie skóry,
- poprawę napięcia,
- wypłycenie głębokich zmarszczek,
- przyrost grubości naskórka,
- zregenerowania skóry uszkodzonej promieniami słońca,
- zmniejszenie widoczności widocznych blizn,
- zmniejszenie widoczności cellulitu,
- zmniejszenie objętości rozstępów,
- i wiele innych.


      W gabinecie Visage dostępne są następujące długości igieł: 0,5 mm, 1 mm,1,5 mm oraz 2 mm. Roller pokryty jest 200 tytanowymi mikro-igłami i atominizowany złotem.Działanie Rollera można określić dwukierunkowo;jak stymulacja produkcji kolagenu poprzez nakłuwanie naskórka oraz zwielokrotnione przenikanie substancji odżywczymi takich jak witaminy , minerały czy ekstrakty roślinne. Derma-roller może być stosowany na dużych obszarach ciała: na twarzy, łącznie z powiekami, szyi, dekolcie, ramionach, dłoniach, brzuchu, pośladkach, udach. Instrument wykonany jest z wysokiej jakości materiałów chirurgicznych i dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa, został wysterylizowany promieniami gamma. Jego opakowanie stanowi równocześnie pojemnik dezynfekujący.

VISAGE © 2012 | Wioleta Antoniuk | Wrocłw, ul. Domeyki 1