CASMARA COSMETICS

    Jest hiszpańską firmą z siedzibą w Walencji, której działalność polega na badaniach, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości kosmetyków w oparciu przede wszystkim o skuteczność produktów. Posiada solidne doświadczenie od 1974 roku.

    Innowacyjne wysiłki Casmara Cosmetics spowodowały znaczną ekspansję na rynku międzynarodowym. Obecnie kosmetyki marki Casmara są obecne w 60 krajach na całym świecie. Firma jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami kosmetycznymi, oraz uznawana jest za jedną z najważniejszych firm hiszpańskim sektorze kosmetyków profesjonalnych.


Mocne punkty Casmary:

- Innowacyjność w oparciu o najnowsze laboratorium. Casmara była zawsze pionierem w zakresie wprowadzania najbardziej wydajnych składników znanych w obecnej technologii kosmetycznej.

- Jakość produktów i skuteczność, co przekłada się na natychmiastowe rezultaty na skórze, znana z wyjątkowych peel - off masek, obejmujących oczy i usta z efektem chłodzenia dla ujędrnienia skóry. Maski Casmara dostarczają unikalną kombinację składników penetrujących skórę podczas zabiegu i są one nieodzownym dowodem sukcesu w skali światowej marki.


- Specjalistyczny jednodawkowy system w zabiegach profesjonalnych, dopełniony serią produktów detalicznych do użytku domowego.


Zabieg Goji

    Profesjonalny zabieg o silnym działaniu antyutleniającym dzięki doskonałej koncentracji ekstraktu z tybetańskich owoców Goji. Zabieg jest wzbogacony o różne naturalne składniki , które są powszechnie stosowane w dermokosmetologii. Przy użyciu najnowszych technologii przekształcane są w składniki aktywne w idealnych proporcjach dla skóry.

    Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, w każdym wieku, przez cały rok. Zastosowanie w celu zapobiegania starzeniu się i wzmacniania naturalnego systemu obronnego skóry. Tworzy odczuwalną poprawę wyglądu i zdrowia skóry.

Zabieg Absolut RT4 Retinol

    Działanie mocą witamin, a zwłaszcza działania
Retinolu TM. Witaminy są niezbędne do życia i dobrego
funkcjonowania wszystkich narządów organizmu
w każdym wieku. Dlatego też zabieg RT4 RETINOL
jest zalecany dla wszystkich rodzajów skóry
o każdej porze roku.

    Casmara zaprojektowała doskonałą formułę,
która łączy w sobie korzystną moc witamin
i spektakularne efekty kwasu betahydroxyacid i Retinolu TM.

    Składniki te, są najbardziej skuteczne w zmniejszaniu
widocznych oznak starzenia się, ponieważ pomagają zwiększyć
naturalną produkcję kolagenu i uniemożliwiają jego pogorszenie w przyszłości.

Zabieg Elixircell

    Bardzo silny zabieg, który zawiera od najnowszych aktywnych składników po najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie odmładzania skóry. Przeznaczony dla skór dojrzałych i wymagających. Skutecznie stymuluje energię w metabolizmie komórkowym, wypełnia zmarszczki(synteza kolagenu typu1) rozjaśnia i pomaga na nowo zdefiniować kontury twarzy. E-MORTAL uaktywnia i rewitalizuje komórki macierzyste skóry w celu przywrócenia równowagi i funkcji komórkowych, które są utracone podczas procesu starzenia.

Zabieg Intensive Q10

    Jest zabiegiem intensywnie odżywczym, przygotowanym z dwóch podstawowych składników bioenergetycznych: koenzymu Q-10 i kreatyny, które zapewniają skórze energię niezbędną do jej odnowy i naprawy. Efekt synergiczny w wyniku którego następuje prawdziwe przebudzenie skóry.

    Intensywnie odżywcza moc leczenia sprawia, że zabieg ten jest szczególnie polecany dla suchej i zmęczonej skóry, wymagającej naprawy, zastrzyku energii.

Zabieg RGnerin Inhibitor Contracture

    Regeneracja i leczenie inhibitorem zmarszczek mimicznych. Ten zabieg został specjalnie stworzony jako regenerator komórek. Alternatywa dla botoxu –działanie podobne bez skutków ubocznych. Innowacyjna substancja zawarta w produkcie zwana Argireline przedłuża efekty kliniczne zabiegu, który rozluźnia napięcie mięśni twarzy.

SKIN SENSATIONS TREATMENT

Jest to kompletny zabieg, który zawiera wszystkie istotne elementy dla prawidłowego funkcjonowania skóry(woda, minerały, witaminy)
TRACE AVENA PROTEIN COMPLEX to kompleks białkowy najlepszych i czynnych minerałów i pierwiastków śladowych(patent firmy).
Zabieg o silnym działaniu antyoksydacyjnym i równoważącym. Zawarty w masce pył z 24 karatowego złota odżywia i rewitalizuje skórę jak i zmniejsza jej zwiotczenie. To prawdziwy zastrzyk piękna nawet dla najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry

Czas zabiegów od 30 do 120min
Cena zabiegów od 160 do 400zł

VISAGE © 2012 | Wioleta Antoniuk | Wrocłw, ul. Domeyki 1