Henna

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy naszego wizerunku. Henna jest krótkim zabiegiem nadający Twojemu spojrzeniu głębie i wyrazistość. Polecany dla osób o jasnej/średnio ciemnej oprawie oczu. Hennę można wykonać na rzęsy i/lub brwi. Po hennie brwi zaleca się wykonać także ich regulacje. Kosmetyczka za pomocą pęsety nada im ładny, pasujący do Twojej twarzy kształt.


Henna na brwi - 15 zł
Henna na rzęsy - 20 zł
Regulacja brwi - 10 zł
Komplet (henna rzęs, brwi + regulacja) - 35 zł

Makijaż

Profesjonalny i odpowiednio dobrany makijaż upiększa, tak jak strój zdobi każdą kobietę i dodaje jej pewności.
Makijaż jest sztuką, która nie tylko podkreśla i upiększa, ale także koryguje niedoskonałości urody.
Nasz salon proponuje Państwu makijaż na każdą okazję, zgodnie z typem urody oraz według indywidualnych życzeń, na kosmetykach które pozwolą osiągnąć niezwykle trwałe i spektakularne efekty.


Makijaż dzienny - 70 zł
Makijaż wieczorowy - 100 zł
RMakijaż ślubny/próbny - 100/50 zł
KMakijaż po zabiegu - 20 zł

Depilacja woskiem

jest popularnym zabiegiem usunięcia zbędnego owłosienia. Półpłynnym,ciepłym woskiem usuwamy włoski wraz z cebulkami. Aby skutecznie przeprowadzić depilację, włoski muszą mieć min.0,5mm. Przy tej metodzie włoski odrastają wolniej i są znacznie słabsze. Efekt depilacji to gładka,miła w dotyku skóra.


Efekty depilacji woskiem utrzymuje się ok. 3 - 4 tygodni - w zależności od tego jak szybko rosną włoski u danej osoby. Po 4 tygodniach zabieg należy powtórzyć. U osób które mają skłonności do wrastania włosków ważne są peelingi wykonywane pomiędzy depilacjami. Nie należy jednak stosować peelingu w dniu depilacji, a przy wrażliwej skórze nawet do 3 dni przed depilacją.


DEPILACJA woskiem z metodą EPILFREE

Jak działa EpilFree?

Po zabiegu depilacji(np. wosk, pasta cukrowa), kiedy mieszki włosowe pozbawione są włosów wraz z cebulkami, aplikujemy system Epilfree. Najpierw aktywator, który dla lepszej penetracji rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie, a następnie toner, którego składniki aktywne zmniejszają poliferację komórek poprzez zmniejszenie podziału komórki włosa. EpilFree powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia aż do 80%.

Zalety:

• Usuwa każdy rodzaj owłosienia niezależnie od koloru i grubości włosów oraz karnacji skóry
• Zabieg(poza depilacją mechaniczną) jest całkowicie bezbolesny
• Jest alternatywą dla osób, które nie mogą, bądź nie chcą korzystać z lasera
• System stosowany o każdej porze roku
• Jest skuteczny na każdej partii ciała niezależnie od płci
• Bez efektów ubocznych(pieczenie, swedzenie, pęcherze)
• Brak przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu
• Produkt bezpieczny w użyciu, certyfikowany
• Marka ceniona na całym świecieCzęstotliwość:

Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Z kazdym kolejnym zabiegiem włosów jest coraz mniej. system EpilFree stosujemy do uzyskania pożądanego efektu.

• Do wszystkich rodzajów włosów (blond, rude, ciemne)
• Do wszystkich rodzajów skóry(jasna, ciemna, opalona)
• W każdym wieku (także dla nastolatków)
• Do wszystkich partii ciała
• Bezbolesna
• Bez efektów ubocznych (oparzeń, odbarwień, bąbli)
• Bez ograniczeń w opalaniu

ION Spa

TWOJE CIAŁO WOLNE OD TOKSYN

 • usuwanie toksyn
 • przywracanie równowagi energetycznej
 • uzupełnianie pierwiastków śladowych
 • neutralizacja wolnych rodników
 • działanie bakteriobójczych
 • oczyszczanie krwi


    Urządzenie poprzez moczenie stóp w wodzie i dzięki zakodowanemu programowi, dokonuje terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji delikatnych ruch ładunków w organizmie, stymulując funkcję odtruwania- jedną z najważniejszych funkcji organizmu – konieczną do życia, zdrowia i dobrego samopoczucia. W czasie 30 minutowego zabiegu wytrącają się zarówno z wody jak i z płynów ciała ( które są poprzez pory skóry przedłużeniem wody) różne trujące substancje. Przywracane są organizmowi równowaga pH i bioenergetyczna oraz następuje jego doenergetyzowanie. Ponadto urządzenie wykazuje właściwości bakteriobójcze. Jak dotychczas jest to najefektywniejszy sposób pozbycia się nagromadzonych toksyn, niezależnie od tego w którym miejscu ciała są one zgromadzone.

    Na stopach bowiem znajdują się odpowiedniki wszystkich wewnętrznych organów człowieka. Metoda ta pozwala na szybkie wyrównanie i podniesienie poziomu przepływającej w nas energii, dając znakomite efekty widoczne na skórze. Zmniejszają się alergii skórne, poprawia się zdecydowanie cera, wyraźnie zmniejszają się stany zapalne. Krew jest czystsza.

    Efekt będzie jeszcze większy, kiedy w trakcie zabiegu wypijemy ok. pół litra wody mineralnej.

PRZECIWWSKAZANIA:
Prosimy nie używać detoxyzatora w następujących przypadkach: rozrusznik serca, choroby serca, epilepsja, po chemioterapii i radioterapii, duża cukrzyca, otwarte rany na stopach, osoby przyjmujące aktualnie leki.

Cena - 50 zł


Sauna infrared


   To sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza, gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są promienniki podczerwieni. Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotnego działania promieniowania cieplnego. System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Szybszy powrót do zdrowia, lepsze krążenie krwi, skóra bardziej jędrna i zdrowa, spadek wagi, lepsza sprawność fizyczna - wszystko to może Ci zapewnić sauna na podczerwień. Promieniowanie podczerwone to po prostu promieniowanie cieplne, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i jest z łatwością wchłaniane przez ciało. Sauna na podczerwień oczyszcza skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra. Działanie oczyszczające sauny na podczerwień jest podobne do sauny tradycyjnej, tyle, że bez udziału gorącego powietrza i związanych z tym trudności w oddychaniu.
   W trakcie korzystania z sauny na promienie podczerwone ciało nagrzewa się i rozszerzają się naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach. Proces ten powoduje również usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które nie zalegają w głębszych warstwach skóry. Wolna od toksyn, zdrowa skóra wolniej się starzeje.

   Najlepsze efekty można osiągnąć przy regularnym stosowaniu - najlepiej dwa a nawet razy w tygodniu. W czasie jednego 30-minutowego seansu organizm spala około 600-800 Kcal.


Z sauny na podczerwień NIE POWINNY korzystać osoby w następujących przypadkach:
 • mających otwarte rany
 • cierpiące na choroby oczu
 • po silnych oparzeniach słonecznych
 • zabronione jest korzystanie z sauny przez osoby starsze i osłabione, zwłaszcza chore, ponadto kobiety w    ciąży i małe dzieci
 • dzieci w wieku powyżej 6 lat mogą korzystać z sauny pod nadzorem dorosłych
 • w przypadku cierpienia na choroby bezpośrednio związane z temperaturą, należy zwrócić się po poradę    lekarską przed skorzystaniem z sauny
 • nie korzystać z sauny bedąc pod wpływem alkoholu.

 • Czas - 30 min;  Cena - 20 zł  SUN SPA
  REWOLUCJA W OPALANIU!!!
  AIRBRUSH TAN - OPALAJĄCY PRYSZNIC

  Zabiegi Sun Spa umożliwiają uzyskanie całkowicie bezpiecznej, pięknej i zdrowej opalenizny zaledwie w kilka minut. Substancjami barwiącymi preparatu są: DHA oraz erythruloza, dzięki którym opalenizna wygląda zawsze pięknie i naturalnie. Preparat nakłada się na ciało metodą AIRBRUSH i od razu widoczny jest naturalny, brązowy efekt. Dla uzyskania głębokiej, brązowej opalenizny zaleca się powtarzanie zabiegu co 7 dni, przy czym drugi zabieg należy wykonać po 48 godzinach.

      Do stosowania Sun Spa nie ma żadnych przeciwwskazań! Zabiegowi poddawać się mogą także te osoby, dla których tradycyjne metody opalania są szkodliwe.

      SUN SPA polecana jest przez lekarzy dermatologów jako alternatywny sposób opalania ciała dla osób o wrażliwej lub dojrzałej skórze oraz dla osób uczulonych na słońce. Preparat jest bardzo łagodny i dlatego zabiegowi SUN SPA mogą poddawać się również kobiety w ciąży oraz matki karmiące po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

  Cena - całe ciało od 120 zł
  Zabieg częściowy - od 70 zł
  VISAGE © 2013 | Wioleta Antoniuk | Wrocłw, ul. Domeyki 1