Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej Kobiety.  • Manicure klasyczny - tradycyjny zabieg polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki paznokcia oraz usunięciem cążkami narastających na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Nie zapominamy również o skórze dłoni i używając odpowiednio dobranego balsamu pielęgnującego wykonujemy masaż.


  • Manicure biologiczny - jest to zabieg bez użycia cążek. Po nałożeniu odpowiedniego preparatu zmiękczającego skórki, obumarły naskórek usuwamy wokół paznokci uzywając patyczka różnego lub metalowego kopytka. Pozostałe czynności jak w manicure klasycznym.

  • Manicure hybrydowy - Manicure hybrydowe to nowość na rynku w dziedzinie pielęgnacji paznokci dłoni i stóp. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci ( ale nie są zdecydowane na stylizację żelową ). Trwałość zabiegu to aż 3 tygodnie. Nie odpryskuje, nie ściera się. Preparaty do manicure hybrydowego mają konsystencję lakieru do paznokci i są utwardzane lampą UV, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych żeli nie niszczą i nie obciążają płytki paznokciowej. Atutem tej metody bezinwazyjność , szybkość wykonania oraz trwałość. Stylizacja wykonana jest metodą żeli Soak off, zawiera wszystkie elementy klasycznego manicure.

  • SPA manicure/pedicure - maseczki, olejki sorbety wykorzystywane są do zabiegów w celu odżywienia skóry, przywrócenia jej świeżego wyglądu, oczyszczenia jej z martwego naskórka i zabezpieczenia przed szkodliwymi czynnikami zew.oraz wzmocnienie paznokci. Głęboko nawilża i zapewnia skórze i promienny wygląd.

  • Kąpiel parafinowa - to specjalny zabieg na szorstkie i przesuszone dłonie przy użyciu produktów na bazie aktywnych składników regenerujących. Parafina przywraca aksamitną miękkość skórze dłoni narażonej na codzienne działanie wielu negatywnych czynników. Wygładza, zmiękcza naskórek, łagodzi stany zapalne oraz poprawia stan paznokci. Ponadto zabieg ten opóżnia naturalne procesy starzenia, rozjaśnia przebarwienia oraz hamuje powstawanie plam pigmentacyjnych.

  • Pedicure klasyczny - tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stopy. Skracamy płytkę paznokcia usuwamy narośnięte skórki cążkami, a zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy specjalnymi tarkami oraz frezarką. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany balsam kończymy wykonaniem masażu. Paznokieć odtłuszczamy i malujemy.

  • Pedicure leczniczy - jest to pedicure klasyczny rozszerzony o usunięcie modzeli, odcisków i nagniotków.


VISAGE © 2013 | Wioleta Antoniuk | Wrocłw, ul. Domeyki 1