MATIS
     Francuska, luksusowa marka znana na całym świecie, specjalizująca się w produkcji preparatów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała.…
W ofercie MATIS znajdują się również zabiegi specjalnie opracowana do gabinetów kosmetycznych, odpowiadające na szczególne problemy i potrzeby skóry. Wyjątkowe produkty , schematy zabiegów i profesjonalne techniki ich wykonywania zbudowały wizerunek marki w śród klientów.


Filozofia firmy MATIS oparta jest na globalnym podejściu do pielęgnacji,
- każdy produkt stworzony jest z myślą o konkretnym problemie ciała i skóry i ma do spełnienia precyzyjnie określone cele. Preparaty pielęgnacyjne MATIS produkowane są przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii, a w ich skład wchodzą aktywne składniki pochodzenie marskiego lub roślinnego (kawior, algi morskie, wyciągi roślinne). Matisfery- odkrycie i patent MATIS w dziedzinie transportu niezbędnych składników w głąb naskórka (kosmetyczny Oskar).

- MATIS posiada własną fabrykę produkcyjną, wyposażoną w najnowszą aparaturę do wykonywanie badań, bezpiecznego testowania kolejnych składników sprawdzania wytrzymałości efektywności poszczególnych produktów. Tworzone przez sztab naukowców- chemików i biochemików receptury gwarantują wysoką jakość produktów. Wszystkie preparaty są poddawane szeregom rygorystycznych testów wykonywanych w profesjonalnym Laboratorium Badań i Rozwoju Matis. Testy te odpowiadają standardom stosowanym przez firmy farmaceutyczne.

- Życie w mieście, wśród zanieczyszczeń i pod presją codziennych stresów powoduje, że zmienia się nasza skóra i jej potrzeby. Dlatego MATIS ciągle zmienia i wzbogaca swoje receptury starając się dostosować swoje produkty do nowych wymagań współczesnych kobiet- proponuje konkretne i sprawdzone rozwiązania na problemy skóry swoich klientek. Preparaty MATIS walczą z działaniem wolnych rodników, zmęczeniem, przedwczesnym starzeniem się skóry i efektami stresu.
MATIS zawsze stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientek.


   
 
VISAGE © 2013 | Wioleta Antoniuk | Wrocłw, ul. Domeyki 1