Marka Bioline to profesjonalna włoska firma obecna na rynku od 1979 roku, a w Polsce od 2002 roku.

     Świat pielęgnacji Bioline to szczególnie bogaty asortyment zabiegów gabinetowych, jak i pielęgnacji domowej twarzy i ciała, uwzględniających: rodzaj skóry, pory roku, zasobność klientów. Rozciąga się od linii wartościowych produktów anty starzeniowych przez ukierunkowane i specjalistyczne kosmetyki dla skór delikatnych i problematycznych.

     Bioline oferuje pielęgnację wszystkich rodzajów skór i problemów poprzez produkty bogate w wyciągi roślinne, sole mineralne ,algi, borowiny termalne z których większość pozyskiwana jest na drodze biotechnologii. Receptury i koncepcje zabiegów tworzą farmaceuci wykorzystując najnowsze nośniki medyczne ;nanostruktury, nanoemulsje gwarantujące głębokie i efektywne wnikanie w głąb skóry właściwej. Najnowszej generacji alfachydroksykwasy oraz poli-alfachydroksykwasy równoważone są specjalnymi składnikami eliminującymi podrażnienia, również pojawiła się koncepcja heptapeptydu o podobnym do botuliny efekcie kosmetycznym. Wzmocnieniu efektu działania niepowtarzalnych składników aktywnych służą firmowe masaże twarzy i ciała Kosmetyki tworzone są z jak najwyższą starannością, działają na każdy rodzaj skóry i wiek, zdolne zaspokoić wszystkie potrzeby kosmetyczne najbardziej wymagających klientów.

     Dla podkreślenia Bioline cały czas poszukuje nowych substancji biologicznie czynnych. Dowodzi tego 17 patentów. Nieustanne zainteresowanie wynikami rozwoju nauki procentuje, przynajmniej dwoma nowymi zabiegami każdego roku.
VISAGE © 2013 | Wioleta Antoniuk | Wrocłw, ul. Domeyki 1